1. Я шукаю найдешевшу пропозицію на віконному ринку. Чи правильно я вчиняю?

Ціна пластикових вікон багато в чому залежить від якості комплектуючих: профільної системи, фурнітури і склопакета. Занадто низька ціна на пластикові вікна повинна насторожити споживача. Вікна купуються на довгий час, якщо ви не хочете повторити покупку через 1 - 3 роки, обирайте вікна ПВХ не тільки за ціною, але і орієнтуйтеся на якість виробів.

2. Чим ваші вікна відрізняються від вікон інших компаній - виробників?

Для виробництва вікон вже протягом 25 років ми використовуємо найякісніші комплектуючі від виробників зі світовим ім'ям, що мають бездоганну репутацію на віконному ринку. Ми є одним з найбільших виробників вікон в Хмельницькму. Обираючи вікна компанії"Основа", ви можете бути впевнені, що продукція і сервіс будуть на найвищому рівні.

3. Які види конструкцій з ПВХ ви виробляєте?

Ми виробляємо наступні види конструкцій з ПВХ:

  • Стандартні білі пластикові вікна та двері;
  • Арочні і фігурні (трикутники, трапеції, прямокутні форми зі скошеними кутами і т. П.) Вікна;
  • Кольорові вікна більше тридцяти різних кольорів;
  • Балконні, міжкімнатні та вхідні пластикові двері;
4. Як протікає процес заміни вікна від замовлення - до установки?

Відвідайте наш офіс продажів або зателефонуйте. Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання і прорахують всі необхідні конструкції. За погодженням з вами буде призначений день приїзду замірника, який зніме точні розміри конструкцій, визначить реальний масштаб роботи і оголосить остаточну вартість скління.

Після цього ваше замовлення йде у виробництво, в залежності від завантаженості на виробництві (від двох днів до двох тижднів) конструкції будуть доставлені вам у зручний для вас час. Монтаж проводиться в той самий день.

5. Що потрібно зробити спочатку, ремонт або установку вікон?

Монтаж і демонтаж вікон відносяться до будівельних робіт. Краще, якщо ви спочатку поміняєте або встановите вікна, а вже потім зробите ремонт. Якщо ремонт вже зроблений, то наші фахівці будуть гранично уважно і акуратно демонтувати старі конструкції.

6. Чому замовник повинен особисто підписувати договір і акти?

Часто буває, що договори і акти підписує прораб або інший представник замовника (власника приміщення в якому встановлюються вікна). Це не правильно.

Якщо ви несподівано захочете розірвати договір або повернути гроші, мало що буває - наприклад, захочете перенести ремонт на інший місяць, то ми не зможемо повернути вам гроші. Якщо договір підписаний третьою особою, то його підпис свідчить про те, що це він вносив оплату, а не фактичний замовник.

7. Який розмір передоплати і чим вона обумовлюється?

Передоплата становить порядка 30-50% від усієї суми замовлення( в залежності його вартості). Решту замовник оплачує в день доставки і підписання сторонами Акту прийому-передачі конструкцій.

Також передбачено знижку в розмірі 2% за повну передоплату.

Виготовлення пластикових вікон - це складна виробнича задача, при вирішенні якої виробник і замовник повинні бути впевнені в професіоналізмі і надійності один одного. Кошти, запитувані до початку виготовлення віконних конструкцій, по суті, є витратами, які необхідні для початку виробництва вікон (вартість профілю, склопакетів, фурнітури і т. д.) І є гарантією платоспроможності клієнта.

8. Яка гарантія надається на вікна і чи супроводжується вона документально?

Виробник вікон надає замовнику гарантію з моменту підписання акту прийому-передачі виробів за умови їх правильної експлуатації.

Гарантійні терміни:

Профільні системи Artec та Wintech- 15 років;

Фурнітура - 3 роки;

Додаткова комплектація (ручки, накладки на петлі, відливи, відкоси, підвіконня) - 1 рік;

Монтажні роботи - 3 роки.

Підставою для звернення по гарантії є наявність договору, копії узгодженого замірного листа, акту прийому-передачі виробів та акту виконаних робіт.

9, Що краще, дерев'яне або пластикове вікно, яке з них дихає?

Сучасні дерев'яні та пластикові вікна абсолютно ідентичні за всіма характеристиками. Різниця лише в ціні. На даний момент, вікна ПВХ набагато дешевше дерев'яних. Часто задають питання про те, дихають пластикові вікна, на відміну від дерев'яних.

Справа в тому, що за дихання матеріалу приймається продування, яке має місце в будинках, де все ще стоять старі дерев'яні вікна. Сучасні ж віконні конструкції, незалежно від матеріалу, в тому числі і дерев'яні, абсолютно герметичні, що дозволяє зберігати домашнє тепло і економити на електроенергії.

Please publish modules in offcanvas position.

Яндекс.Метрика