Хороший шафа - це функціональність у зберіганні речей і естетика інтер'єру, а також один із способів приховати наявні недоліки і підкреслити переваги приміщення. Співробітники компанії «Проект-Меблі» - справжні профі в цих питаннях. Звернувшись до нас, ви зможете недорого купити шафу, якісно виготовлену на замовлення з урахуванням всіх ваших побажань, безпосередньо від виробника меблів.

Досить часто при підборі меблів, і шаф зокрема, ми стикаємося з проблемою невідповідності пропозицій ринку нашим запитам і розмірам приміщення. Вписати в інтер'єр кімнати «хранителя речей» буває не так просто: десь не вистачає десяти сантиметрів, десь глибина недостатня. Що вже говорити про оригінальні меблі незвичайної форми з нестандартними розмірами! Єдиний вихід у такому випадку - скористатися послугою виготовлення шаф на замовлення, довіривши цю справу професіоналам. Ще недавно було модно ставити стінки, рідкісна квартира обходилася без цих громіздких конструкцій. Сьогодні тенденції змінилися: на зміну гірок прийшли шафи-купе та гардеробні, куди без проблем можна вмістити все необхідне.

Компанія «Основа» має великий досвід у виготовленні шаф на замовлення для клієнтів в Хмельницькому та області. Власне виробництво в с. Малашівці (12 км. від Хмельницького) дозволяє нам швидко і якісно виготовити шафу за вашим замовленням, під ваш інтер'єр, з урахуванням ваших побажань. Ви вирішили замовити книжковий, кутову або розпашну шафу, встановити шафу-купе або спроектувати популярну останнім часом гардеробну? Наші фахівці розроблять дизайн-проект і підкажуть, як краще організувати простір усередині. Ви можете обирати матеріали, сміливо висловлювати побажання, а ми зробимо шафу, яка вас точно влаштує і за якістю, і за ціною.

Ми вирішимо завдання по організації простору для зберігання ваших речей, яким би складним воно не було!

Please publish modules in offcanvas position.

Яндекс.Метрика